Program festivalu – pátek 18. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

čas/místo/typ programu účinkující/název
10.00–11.00
Divadlo Radost
Mezinárodní program
Maleza, Santiago de Chile, Chile
Maleza
16.00–18.20
CED – HaDivadlo
Mezinárodní program
Divadelní a taneční škola, University of Florida
Tennesse Williams – Tramvaj do stanice Touha
16.00–16.50
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Divadlo Kufr
Velký fuk + žonglérská dílna
17.00–18.30
Centrum města
Pouliční program, Minicity site specific
Studio Aldente, D´Epog ,Court of Moravia, Šavgoč, Anička a letadýlko, Výko a další nezávislí umělci
MINICITY Site Specific
18.20–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Nadace Dreams and Reality
Tanečně výtvarný happening studia Aldente a výtvarné instalace FAVU, ŠUŘ
18.45–20.15
Kino Art
Linie Václav Havel
film
Kdo je Václav Havel?
19.00–21.00
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
Národní divadlo Brno, CZ
Václav Havel – Rodinný večer-scénická skica
19.00–21.00
Divadlo Reduta
Linie Václav Havel
Divadlo Na zábradlí, CZ
Václav Havel – Podněcování a trest-scénické čtení
19.00–19.50
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Malé divadlo kjogénu
Tradiční frašky kjógen: Busu - Lahodný jed, Šimizu - Horský pramen
19.00–20.30
Stará radnice
Doprovodný program, Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
T.O.P. Dream Company
Koncert - Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
20.00–21.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
"VYKO" - neformální VYpravěčské KOlečko
Stromění aneb Vyprávění se stromy (v rámci MINICITY Site Specific STROMODIVY)
21.00–22.30
Sklepní scéna CED
Linie Václav Havel
Národní divadlo Brno, CZ
Václav Havel – Havel píše Husákovi
21.00–23.10
Kino Art
Linie Václav Havel
videoprojekce
Václav Havel – Pokoušení
21.30–21.45
Špilberk
Linie Václav Havel
Divadlo Radost
Václav Havel – Chyba
22.00–22.50
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadelní fakulta JAMU
Uhňáku + OSOBOPAT
22.00–23.00
Špilberk
Doprovodný program
"VYKO" - neformální VYpravěčské KOlečko
Stromění aneb Vyprávění se stromy (v rámci MINICITY Site Specific STROMODIVY)
23.17–24.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Svět podle Fagi (Fagin Facebookový kabaret)