Program festivalu – čtvrtek 17. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

čas/místo/typ programu účinkující/název
16.00–17.00
Divadlo Radost
Mezinárodní program
Maleza, Santiago de Chile, Chile
Maleza
16.00–17.30
Sklepní scéna CED
Linie Václav Havel
BURANTEATR, CZ
Václav Havel – Ztížená možnost soustředění-scénické čtení
16.00–17.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Divadlo Facka
Pohádkový jarmark + dílna pro malé klauny
17.00–18.30
Centrum města
Pouliční program, Minicity site specific
Studio Aldente, D´Epog ,Court of Moravia, Šavgoč, Anička a letadýlko, Výko a další nezávislí umělci
MINICITY Site Specific
17.00–17.30
Měnínská brána
Doprovodný program
Divadlo Radost
Jen počkej hlemýždi aneb Pohádky z muzea
18.00–19.30
Náměstí Svobody a okolí
Doprovodný program, Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
Terezie Palková
Koncert - Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
18.20–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Nadace Dreams and Reality
Tanečně výtvarný happening studia Aldente a výtvarné instalace FAVU, ŠUŘ
18.45–19.45
Kino Art
Linie Václav Havel, Filmy a videoprojekce
film
Gen - O. Havlová, Procházka Brnem, Gen - Václav Havel
19.00–21.00
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
Linie Václav Havel
Západočeské divadlo, CZ
Václav Havel – Spiklenci
19.00–19.40
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
DIVO4
Změna osvětlení
20.00–21.00
Špilberk
Doprovodný program
"VYKO" - neformální VYpravěčské KOlečko
Stromění aneb Vyprávění se stromy (v rámci MINICITY Site Specific STROMODIVY)
21.00–22.00
Náměstí Svobody a okolí
Mezinárodní program
Teatro Due Mondi, I
Ay L'Amor!
21.00–22.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Opera Diversa
Labske horrorroperry aneb Tajemné kosti a jiné pardubické přízraky
21.30–23.15
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
CED - Divadlo Husa na provázku, CZ
Václav Havel – CIRKUS HAVEL aneb My všichni jsme Láďa
21.30–22.30
Kino Art
Linie Václav Havel, Filmy a videoprojekce
videoprojekce
Václav Havel – Vyrozumění
22.00–23.30
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Japka
Koncert
22.00–23.00
Špilberk
Doprovodný program
"VYKO" - neformální VYpravěčské KOlečko
Stromění aneb Vyprávění se stromy (v rámci MINICITY Site Specific STROMODIVY)
23.17–24.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Svět podle Fagi (Fagin Facebookový kabaret)