Program festivalu – úterý 15. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

čas/místo/typ programu účinkující/název
15.30–17.15
Sklepní scéna CED
Linie Václav Havel
Divadlo v Dlouhé, CZ + DIFA JAMU
Ela,Hela a stop (Divadlo v Dlouhé) + Anděl strážný a motýl na anténě-scénické čtení (DIFA JAMU)
16.00–17.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Husa na provázku společně s Anička a letadýlko
Teta Husa na neděli: Příběh dědka Všudefouse + dílna
17.00–18.30
Centrum města
Pouliční program
Studio Aldente, D´Epog ,Court of Moravia, Šavgoč, Anička a letadýlko, Výko a další nezávislí umělci
MINICITY Site Specific
18.00–20.00
CED – HaDivadlo
Linie Václav Havel
Divadlo v Celetné, CZ
Václav Havel – Audience + Chyba
18.00–19.30
Náměstí Svobody a okolí
Doprovodný program, Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
Kumbalu
Koncert - Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
18.20–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Nadace Dreams and Reallity
Tanečně výtvarný happening studia Aldente a výtvarné instalace FAVU, ŠUŘ
18.45–21.15
Kino Art
Linie Václav Havel
film
Václav Havel – Žebrácká opera
19.00–20.00
Divadlo Radost
Mezinárodní program
Art Stage SAN, Jižní Korea
Dallae´s Story
19.00–20.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Divadlo Facka
Ne-splněná přání
20.00–21.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Bufet
Střídmí klusáci v kulisách višní
20.30–21.50
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
Mezinárodní program
Divadlo nová scéna, SK
Éva Pataki – Edith a Marlene
21.00–22.00
Náměstí Svobody a okolí
Mezinárodní program
Ton und Kirschen, D
Perpetuum Mobile
21.00–22.00
Špilberk
Doprovodný program
Eva Vrbková a Ivan Manolov
Fönomen: Hudebně experimentální projekt, podivné emocionální písně inspirované zvuky všedního dne
22.00–23.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Bufet
Řídič
23.15–24.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Svět podle Fagi (Fagin Facebookový kabaret)