Program festivalu – pondělí 14. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

čas/místo/typ programu účinkující/název
10.00–11.30
Divadlo Radost
Mezinárodní program
Teatr Animacji w Poznaniu, PL
Carlo Collodi – Pinokio
16.00–18.00
Sklepní scéna CED
Linie Václav Havel
Lux in Tenebris, F
Václav Havel – Dopisy Olze
16.00–17.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Husa na provázku společně s Anička a letadýlko
Teta Husa na neděli: Jak sněhuláci upekli bábovku (nekonečný pohádkový seriál s navazující dílnou)
17.00–18.30
Centrum města
Pouliční program, Minicity site specific
Studio Aldente, D´Epog ,Court of Moravia, Šavgoč, Anička a letadýlko, Výko a další nezávislí umělci
MINICITY Site Specific
17.30–19.00
Divadlo Radost
Představení brněnských divadel
Divadlo Radost, CZ
Josef Kompit – Princezna Sylvestrie
18.00–20.30
Náměstí Svobody a okolí
Doprovodný program, Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
Traband
Koncert - Babylonfest pro DSB, DSB pro Babylonfest
18.20–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Nadace Dreams and Reallity
Tanečně výtvarný happening studia Aldente a výtvarné instalace FAVU, ŠUŘ
18.45–20.00
Kino Art
Linie Václav Havel
film
Jeden den Václava Havla, r. Pavel Kačírek
19.00–21.30
Divadlo Reduta
Mezinárodní program
Compagnie de La Chose Incertaine, F
Alfred de Musset – Lorenzaccio
19.00–21.00
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
Depresivní děti touží po penězích, CZ
Václav Havel – Zahradní slavnost
19.00–20.30
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Buranteatr
M. Crimp: Venkov
19.30–20.10
Náměstí Svobody a okolí
Mezinárodní program
Teatro Tatro, SK
Zázračný divadelný automat
20.00–21.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Bufet
Střídmí klusáci v kulisách višní
20.30–21.10
Náměstí Svobody a okolí
Mezinárodní program
Teatro Tatro, SK
Zázračný divadelný automat
21.00–22.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Andrea Buršová a Zdeněk Král
Recitál na cestě: šansonově laděný koncert
21.30–22.30
Kino Art
Linie Václav Havel
videoprojekce
Václav Havel – Mlýny
21.30–22.00
Náměstí Svobody a okolí
Mezinárodní program
Teatro Tatro, SK
Zázračný divadelný automat
22.00–23.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Bufet
Řídič
23.14–24.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Svět podle Fagi (Fagin Facebookový kabaret)