Program festivalu – neděle 13. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

čas/místo/typ programu účinkující/název
11.00–13.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Tichý jelen
Tři přadleny + po představení šmodrchací, kolovrátková a provázková dílna
11.00–12.00
Špilberk
Linie Václav Havel
Beseda s Paulem Wilsonem-překladatelem V. H.
Havel on Broad Street
13.00–14.10
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
Divadlo Husa na provázku a Klicperovo divadlo Hradec Králové
Václav Havel – Pět tet - scénické čtení
14.00–16.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Dílna knihkupectví Barvič a Novotný
Strašibraši (čtení a dílna ilustrátorky M. Vydrové), Ententýky do muziky (písničkové představení)
15.00–16.00
Špilberk - Hlídka 2
Pouliční program, Brněnská nezávislá divadla
Divadlo Facka
Harlekýnova dobrodružství
15.30–16.30
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
Centrum experimentálního divadla (CED)
Václav Havel – Zítra to spustíme
16.00–17.45
CED – HaDivadlo
Mezinárodní program
Polská národní filmová, televizní a divadelní škola v Lodži, PL
Izaak Babel – Západ slunce
16.00–17.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Dílna sdružení Berkat
Výroba a vypouštění afgánských draků
16.30–18.30
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
Diskusní pořad
Kabinet Havel - budoucnost Evropy
17.00–18.45
Jiná scéna
Mezinárodní program
KoMa and ALKA.T Companies, H
István Tasnádi – Faidra Fitness
18.00–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Divadlo Líšeň
Putin lyžuje
18.00–22.00
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
Linie Václav Havel
výstava
Václav Havel - občan a dramatik
18.20–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Nadace Dreams and Reallity
Tanečně výtvarný happening studia Aldente a výtvarné instalace FAVU, ŠUŘ
18.45–20.00
Kino Art
Linie Václav Havel, Filmy a videoprojekce
film + beseda s režisérem
Občan Havel přikuluje, r. Jan Novák
19.00–20.15
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
Mezinárodní program
Teatr Pieśń Kozła, PL
William Shakespeare – Macbeth
19.00–21.00
Stará radnice
Linie Václav Havel
Plastic People of the Universe
Koncert
19.00–20.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Cirkus Moskva
19.30–21.30
CED – Divadlo Husa na provázku
Linie Václav Havel
Klicperovo divadlo, CZ
Václav Havel – Odcházení
20.00–21.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program, Brněnská nezávislá divadla
Divadlo Líšeň
Putin lyžuje
21.00–22.00
parkoviště na Veselé ulici
Mezinárodní program
antagon theaterAKTion, D + Teatro Nucleo, I
Orlando Furioso
21.00–22.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
DVA
Koncert
21.30–22.40
Kino Art
Linie Václav Havel
videoprojekce
Fenomén Hrádeček, r. Andrej Krob
23.13–24.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Svět podle Fagi (Fagin Facebookový kabaret)