Program festivalu – sobota 12. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

čas/místo/typ programu účinkující/název
10.00–11.00
Špilberk - Hlídka 2
Pouliční program
Klaun Bilbo
Cirkus Chauve + autogramiáda stejnojmenné knihy
10.00–11.00
Centrum města
Pouliční program
Divadlo Polárka
Mrazík - procházkou z města na Špilberk
10.00–13.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
"Férová" snídaně
Neziskovky, jak je neznáte
11.00–13.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Dílna knihkupectví Barvič a Novotný
Vytváření papírových loutek s výtvarnicí a ilustrátorkou Evou Rémišovou
14.00–16.00
Divadlo Radost
Mezinárodní program
GITIS, akademie divadelního umění , RU
"Smutný příběh jedné dvojice" a "Příběhy zaslechnuté na cizím I-podu"
14.00–18.00
Špilberk
Linie Václav Havel
Divadlo na tahu, CZ
Václav Havel – Vernisáž, Audience, Protest
14.00–15.00
Špilberk - Hlídka 2
Linie Václav Havel
Divadlo Facka
Václav Havel – Pižďuchové
14.00–16.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Dílna sdružení Berkat
Šití duhových panenek
15.00–18.00
Špilberk - Hlídka 2
Linie Václav Havel
Divadlo Bufet a D´Epog
Václav Havel – Disidentovy lázně
18.15–18.30
Špilberk
Linie Václav Havel
Divadlo Radost, CZ
Václav Havel – Chyba
18.20–19.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Nadace Dreams and Reallity
Tanečně výtvarný happening studia Aldente a výtvarné instalace FAVU, ŠUŘ
18.45–19.45
Kino Art
Linie Václav Havel
videoprojekce
Václav Havel - Praha-Hrad, r. Petr Jančárek
19.00–20.15
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
Mezinárodní program
Teatr Pieśń Kozła, PL
William Shakespeare – Macbeth
19.00–20.00
Špilberk
Linie Václav Havel
CED - Divadlo Husa na provázku + pěvecký sbor NDB, CZ
Václav Havel – Prase aneb Václav Havel´s Hunt for a Pig
19.30–21.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Slam poetry
Na téma "Paradoxy"
20.30–22.00
Špilberk
Linie Václav Havel
Marta Kubišová, CZ
koncert
21.30–22.30
Kino Art
Linie Václav Havel
videoprojekce
Václav Havel – Horský hotel
21.30–23.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Československo
Pravda vítězi
21.30–22.30
Špilberk - Hlídka 2
Linie Václav Havel
Divadlo Bufet a D'Epog
Václav Havel – Disidentovy lázně
21.45–22.00
Špilberk
Linie Václav Havel
Divadlo Radost
Václav Havel – Chyba
23.00–23.45
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo Bufet
Noc animace
23.12–24.00
Špilberk - Hlídka 2
Doprovodný program
Divadlo DNO
Svět podle Fagi (Fagin Facebookový kabaret)