Program festivalu – pátek 11. 6. 2010

Předběžný program, změny v programu až do konečného uzavření vyhrazeny.

» Vytisknout do PDF

» Vytisknout program k Noci Kejklířů v okolí Zelného trhu

čas/místo/typ programu účinkující/název
14.15–15.00
Centrum města
Noc kejklířů
Cirkus Legrando, Cirkus Žebřík, Komedianti na káře, Studio DAMÚZA, VyšeHrátky, T.E.J.P.,Divadlo Kufr
Kejklířský průvod; vyráží ze Zelného trhu
14.30–14.45
Náměstí Svobody a okolí
Doprovodný program
Mysliveček 4D / plakát, prostor, hra
Vernisáž výstavy
15.00–20.00
Centrum města
Noc kejklířů
Etno-eko-bio-fairtrade jarmark
Neziskovky jak je neznáte
15.00–23.00
Interaktivní akce v prostoru celého Zelného trhu
Noc kejklířů
Endru, Court of Moravia, Divadlo DNO, Anička a letadýlko, A. Novotný, Divadlo Bufet
program této scény zde
15.00–20.00
Zelný trh - Aréna před stanem Cirkus Legrando
Noc kejklířů
Tucet kulí, Cirkus Legrando, Divadlo Kufr, Cirkus Žebřík,
program této scény zde
15.00–23.00
Alžbětinská Husí scéna pro nejmenší děti
Noc kejklířů
Buchty a loutky, Divadlo neslyším a studenti JAMU, Divadlo Husa na provázku, Endru, Kavárna Anděl
program této scény zde
15.30–22.30
Dům pánů z Kunštátu - nádvoří
Noc kejklířů
T.E.J.P., Studio Dům, Cirkus Žebřík, D´EPOG,
program této scény zde
15.45–24.00
Denisovy sady
Noc kejklířů
Divadlo DNO, Studio DAMÚZA, Agentura DODO, ŠAVGOČ, Divadlo Feste
program této scény zde
15.55–19.45
Pódium Provázek (za Mariánským sloupem)
Noc kejklířů
Studio Dům, Studio DAMÚZA, Komedianti na káře
program této scény zde
16.00–20.00
U muzea
Noc kejklířů
Komedianti na káře, Divadlo Trabant
program této scény zde
16.00–21.00
Nádvoří Staré radnice
Noc kejklířů
HaDivadlo, Divadlení fakulta JAMU, Divadlo Radost, Ořechovské divadlo
program této scény zde
17.00–18.30
Sklepní scéna CED
Představení brněnských divadel
CED - Divadlo U stolu, CZ
Jakub Deml – Zapomenuté světlo
Rezerovat/zakoupit
17.00–22.30
Pódium Reduta
Noc kejklířů
Buchty a loutky, ND Brno, Městské divadlo Brno, Divadlo Polárka, Divadlo Husa na provázku
program této scény zde
18.45–21.15
Kino Art
Linie Václav Havel, Filmy a videoprojekce
film + beseda s režisérem
Občan Havel, r. Pavel Koutecký, Miroslav Janek
19.00–21.40
CED – Divadlo Husa na provázku
Představení brněnských divadel
CED - Divadlo Husa na provázku, CZ
Karel Čapek – Hordubal (ach, stůl, židle, světlo a sloup)
19.00–21.00
Mahenovo divadlo
Představení brněnských divadel
Národní divadlo Brno, CZ
Svět touhy – současný balet
19.00–21.00
Divadlo Reduta
Představení brněnských divadel
Národní divadlo Brno, CZ
Dora Viceníková-Dodo Gombár – Stanice: Tančírna
19.00–21.20
Městské divadlo Brno - hudební scéna
Představení brněnských divadel
Městské divadlo Brno, CZ
Steven Sater, Duncan Sheik – Probuzení jara
19.30–21.00
CED – HaDivadlo
Představení brněnských divadel
CED - HaDivadlo, CZ
Luboš Balák – Bohnice aneb Člověče, nezlob se
19.30–22.00
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
Představení brněnských divadel
Městské divadlo Brno, CZ
Jean Anouilh – Becket aneb Čest Boží
19.30–20.00
Divadelní Studio Marta
Představení brněnských divadel
DIFA JAMU, CZ
Ioana Mona Popovici – The Amnesic Days of The Polar Nights
22.30–23.30
Denisovy sady
Mezinárodní program
Mr Pejo's wandering dolls, RU
Mogota